Szkolenia odbywają się na platformie szkoleniowej znajdującej się na stronie internetowej Szkoły

 
UWAGA! Aby UWIERZYTELNIĆ jakikolwiek międzynarodowy ośrodek (oddział) szkoły Art & Design Life w dowolnym miejscu na świecie, wyślij e-mail na adres artdesignlife.school@gmail.com lub WhatsApp, Telegram +447367899788, +48883888495, +33749532888 pon.-pt. 10:00-19:00. Firma nie ponosi odpowiedzialności za jakąkolwiek transakcję dokonaną bez sprawdzenia AUTENTYCZNOŚCI jakiegokolwiek międzynarodowego centrum (oddziału)
Szkoła Art & Design Life.
ODDZIAŁ W WARSZAWIE
Na tym praktycznym kursie nie będziesz tracić czasu i energii na coś, co nie ma nic wspólnego z realiami zawodu!

Kurs międzynarodowy
projektant wnętrz

ODDZIAŁ B
WARSZAWA
Na tym praktycznym kursie nie będziesz tracić czasu i energii na coś, co nie ma nic wspólnego z realiami zawodu!

Kurs międzynarodowy
projektant wnętrz

Życie artystyczne i projektowe - szkoła!
Szkoła Art & Design Life
Jest to międzynarodowe centrum przygotowania specjalistycznego kształcenia i zaawansowanego szkolenia w dziedzinie projektowania i sztuki. Poprawia również edukację przeduniwersytecką w zakresie projektowania i sztuki.

Zapewniamy unikalne podejście do nauczania studentów niezbędnych umiejętności praktycznych, technicznych, intelektualnych, innowacyjnych, m.in sztuczna inteligencja, sieci neuronowe w projektowaniu i sztuce. Uzupełnienie o wiedzę z zakresu psychologii oraz inne umiejętności intelektualne, duchowe i innowacyjne, niezbędne do pełnoprawnej pracy z otaczającą przestrzenią.

Stwarzamy możliwości pozyskiwania wiedzy do generowania nowatorskich pomysłów w zakresie ochrony i rozwoju dziedzictwa historycznego, odnowy dziedzictwa we współczesnych realiach oraz adaptacji obiektów zabytkowych do współczesnych potrzeb.
Fałszywy nauczyciel to nauczyciel, który nie robi tego, czego uczy.
Prawdziwy prawdziwy nauczyciel - codziennie wykonuje swoją pracę!

Robert Kiyosaki


Dla kogo
_________________________________
Kursy prowadzone są w języku polskim, angielskim, francuskim, rosyjskim. Przeznaczony także dla osób rosyjskojęzycznych mieszkających w Wielkiej Brytanii, Polsce, Francji i innych krajach europejskich oraz innych krajach świata, które chciałyby otrzymać międzynarodowy dyplom/certyfikat w Wielkiej Brytanii i Europie w zakresie projektowania wnętrz.

Przy całej popularności kształcenia w zakresie projektowania jest to pierwszy adekwatny kurs spełniający współczesne wymagania innowacyjne i trendy branżowe, którego autorem jest praktykujący, odnoszący sukcesy i doświadczony projektant. Zdobędziesz praktyczną wiedzę, jakiej nie daje żadna instytucja edukacyjna.
Ten kurs to coś więcej niż staż, zdobywanie instrukcji krok po kroku, jasnej wiedzy i umiejętności, szablonów dokumentów, aplikacji, ustawień programu, kontaktów, linków i innych unikalnych informacji krok po kroku od profesjonalnego, praktykującego mentora.
Na kursie studenci rozważają głównie praktyczne, teoretyczne, techniczne i innowacyjne aspekty tworzenia wystroju wnętrz na rynku międzynarodowym, opracowywania koncepcji, studiowania stylów i nowoczesnych trendów we wzornictwie, sztuczna inteligencja, sieci neuronowe. Również pełna analiza specyfiki pracy online/zdalnej.
Nauczanie w szkole odbywa się w języku polskim, angielskim, francuskim, rosyjskim. Nasze kursy są jedyne w swoim rodzaju, podczas których osoby rosyjskojęzyczne mogą uzyskać międzynarodowy dyplom/certyfikat projektowy w Europie, studiując w języku rosyjskim, od nauczycieli o podobnej mentalności i szczególnym, unikalnym międzynarodowym doświadczeniu, z naciskiem na europejskie podejście.
REJESTRACJA NA PEŁNY KURS MIĘDZYNARODOWY PROJEKTANT WNĘTRZ na rok 2024


REJESTRACJA DO 26 stycznia 2024 r
zajęcia rozpoczynają się 29 stycznia 2024 r
Szkoła jest zarejestrowana w Warszawie,
posiada wszystkie niezbędne zezwolenia na działalność na terenie UE.
Nr 2.14/00310/2019 w rejestrze placówek oświatowych w Polsce
(Rejestr Instytucji Szkoleniowych (RIS) w Polsce)
_______________________________________________________________________________

Szkoła jest zarejestrowana w Londynie,
posiada wszystkie niezbędne zezwolenia na prowadzenie działalności w Wielkiej Brytanii.
_______________________________________________________________________________

Szkoła jest zarejestrowana w Paryżu,
posiada wszystkie niezbędne zezwolenia do prowadzenia działalności na terenie Francji.
Akredytacja i uznanie
Programy edukacyjne w „Art & Design Life school” są akredytowane
Grupa CPD w Wielkiej Brytanii.
W sumie 170 godzin kredytowych dla programu w Londynie
PRAGA, 25 marca 2020 r

Programy edukacyjne szkoły Art & Design Life posiadają akredytację / certyfikat jakości zgodnie ze standardami UE przez Europejskie Stowarzyszenie Nauczycieli Uniwersyteckich HISTES (Hamburg).

Działania certyfikacyjne HiSTES oparte są na Międzynarodowych Standardach Klasyfikacji Edukacji ISCED (ISCED) opracowanych przez Organizację Narodów Zjednoczonych (OSN), oficjalnie przyjętych przez Konferencję Generalną UNESCO i Europejska baza kwalifikacji EQF, która jest zintegrowana z systemem edukacji wszystkich państw członkowskich UE.

Czytaj więcej.

Do dyplomów i certyfikatów wydanych przez naszą szkołę Art & Design Life oraz HISTES i poświadczonych notarialnie można opcjonalnie uzyskać apostille lub super legalizację.

Nauczanie w szkole International Design School Art & Design Life spełnia standardy określone przez International Association of Interior Designers IIDA (USA, Chicago).
Nasza Szkoła jest członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Projektantów Wnętrz IIDA więcej

Opinie studentów

Szkoła ART & DESIGN LIFE

Serdecznie dziękujemy każdemu uczniowi za opinię. Jesteś najlepszy!

Podczas istnienia naszej Szkoły od 2019 roku poprosiliśmy wszystkich uczniów o napisanie i wyrażenie opinii, ponieważ pomoże to wielu osobom zdobyć nowy zawód, odważyć się i zrobić ten krok
w lekkość, rozwój i samorealizację!

Wszystkie recenzje tekstowe można przeglądać i pozostawiać na stronie recenzji tutaj. Recenzje wideo można również przesyłać e-mailem: artdesignlife.school@gmail.com. Wszystkie recenzje wideo na tej stronie tutaj.
Pytanie-odpowiedź
O kursie
Czas trwania:
Cały kurs trwa 3 miesiące
Zawiera:
 • Wsparcie nauczyciela, założyciela i autora Kursu
 • Uznane kwalifikacje
CZY MOGĘ UCZESTNICZYĆ W TYM PROGRAMIE?
Ten kurs jest najbardziej odpowiedni dla osób powyżej 18 roku życia (uczniowie w wieku od 13 do 18 lat potrzebują pisemnej zgody rodziców), którzy mają wykształcenie średnie i chcą studiować projektowanie wnętrz na poziomie międzynarodowym.
czas
Ogólnie 3 sesje. 4 sesja - dostarczenie i weryfikacja pracy dyplomowej.
CO DOSTANĘ?
DYPLOM międzynarodowego standardu w specjalności „Międzynarodowy Projektant Wnętrz” z oddziału w Warszawie oraz wniosek z numerem identyfikacyjnym zgodnym ze standardami brytyjskimi. Dyplom w 2 językach, rosyjskim i angielskim.
NAUKA ONLINE
100% nauka online za pośrednictwem dynamicznego konta osobistego studenta obejmuje wykłady wideo, materiały do ​​czytania, prezentacje, osobiste opracowania praktyczne na podstawie własnych projektów nauczyciela, szablony dokumentów i umów, książkę „Style wnętrz z Tatyaną Antonchenko”, studia przypadków, zadania i interakcję z nauczyciel, założyciel i autor szkoły na 1,5 godziny zajęć praktycznych poprzez Zoom.

Nasza Szkoła i programy Szkoły zostały akredytowane / certyfikowane zgodnie z normami i standardami UE przez Europejskie Stowarzyszenie Uniwersytetów i Nauczycieli, które opiera się na międzynarodowych standardach klasyfikacji edukacji opracowanych przez Organizację Narodów Zjednoczonych, oficjalnie przyjęty przez Konferencję Generalną UNESCO i Europejska baza kwalifikacji EQF, która jest zintegrowana z systemem edukacji wszystkich państw członkowskich UE.

Programy edukacyjne w „Art & Design Life school” są akredytowane
Grupa CPD w Wielkiej Brytanii.

Wszyscy nasi studenci otrzymają międzynarodowe dyplomy i certyfikaty uznawane na całym świecie.

W przypadku dyplomów i zaświadczeń wydanych przez naszą Szkołę i poświadczonych notarialnie można opcjonalnie uzyskać apostille lub superlegalizację.

Informacje o wydanych certyfikatach przesyłane są do wiodących agencji i pracodawców we wszystkich krajach UE, w USA i Kanadzie.

Oferujemy naukę nowego, odnoszącego sukcesy, wysoko płatnego zawodu „Międzynarodowy projektant wnętrz”,
które zawsze będą aktualne, dopóki ludzie będą żyć, tworzyć swoje domy, rodziny, budować swoje biznesy.

Zawód, który jest poszukiwany zawsze i wszędzie, w każdych okolicznościach iw dowolnym formacie, offline i online, a nawet w wirtualnej rzeczywistości - będziesz poszukiwanym specjalistą!

Oferujemy unikalną metodologię i format edukacji, który może otrzymać każdy z dowolnego miejsca na świecie.


Jak idzie szkolenie?

Oferujemy naukę nowego, odnoszącego sukcesy, wysoko płatnego zawodu „Międzynarodowy projektant wnętrz”,
które zawsze będą aktualne, dopóki ludzie będą żyć, tworzyć swoje domy, rodziny, budować swoje biznesy.

Zawód, który jest poszukiwany zawsze i wszędzie, w każdych okolicznościach iw dowolnym formacie, offline i online, a nawet w wirtualnej rzeczywistości - będziesz poszukiwanym specjalistą!

Oferujemy unikalną metodologię i format edukacji, który może otrzymać każdy z dowolnego miejsca na świecie.


Cały kurs trwa 3 miesiące.

Kurs składa się z 3 pełnych sesji, a czwarta sesja to dostarczenie projektu dyplomowego.

Dostęp do lekcji wideo na 1,5 -2 godziny, prezentacji i wszystkich niezbędnych materiałów otrzymujesz na swoim koncie osobistym na stronie internetowej Szkoły podczas każdej sesji.

Na zakończenie każdej sesji odbywają się zajęcia praktyczne osobiście z twórczynią i autorką Szkoły Tatianą Antonchenko na spotkaniu ZOOM lub GOOGLE, gdzie wyjaśnia materiał praktyczny i przekazuje pliki osobowe z własnych projektów.

W każdym bloku lekcji podane zostaną materiały praktyczne i teoretyczne, filmy oraz linki do niezbędnych zasobów.

Następnie odrabiasz zadania domowe przez około 1 - 5 tygodnie ze wsparciem na zajęciach praktycznych raz w tygodniu przez 2 lekcje po 1 godziny osobiście z twórczynią i autorką Szkoły Tatyaną Antonchenko za pośrednictwem ZOOM lub spotkania GOOGLE. Po przesłaniu i sprawdzeniu pracy domowej osobiście przez nauczyciela i autorkę Szkoły Tatianę Antonczenko, uzyskasz dostęp do kolejnego bloku zajęć na następną sesję. I tak 2 sesje - 1,5 bloki zajęć i 3 bloki zadań domowych. Sesja końcowa IV – dostarczenie i weryfikacja projektu dyplomowego. Projekt dyplomowy jest osobiście sprawdzany i oceniany przez Tatianę Antonczenko.Po pomyślnym ukończeniu szkolenia otrzymasz międzynarodowy DYPLOM w specjalności „Międzynarodowy Projektant Wnętrz” z oddziału w Warszawie, a także aplikację z numerem identyfikacyjnym zgodnym ze standardami UE. Dyplom w 2 językach, rosyjskim i angielskim.
Dyplom w 2 językach wydawany jest w formie elektronicznej, a na życzenie wysyłany jest w oryginale z mokrymi pieczątkami pocztą na adres korespondencyjny podany podczas rejestracji i płatności w ciągu 14 dni roboczych od zakończenia kursuoraz suplement do dyplomu wyłącznie w formie elektronicznej.
Usługa przesłania dyplomu przesyłką ekspresową jest płatna w wysokości 50 euro, ponieważ ostatnio dyplomy pocztą zwykłą mogą nie dotrzeć na adres. Płatność za przesłanie dyplomu na zakończenie szkolenia.
Na kursie studenci rozważają głównie praktyczne, teoretyczne, techniczne i innowacyjne aspekty tworzenia projektów wnętrz na rynku międzynarodowym, opracowywanie koncepcji, studiowanie stylów i nowoczesnych trendów w projektowaniu, a także pełną analizę specyfiki pracy online/zdalnej.

Program kursu
wykłady 1,5 -2 godziny

 • Podstawy projektowania wnętrz w różnych krajach (w tym online/zdalnie). Początek.

  Spotkanie z klientem. Kontrakt.

  1.Zasady projektowania wnętrz w różnych krajach (w tym online/zdalnie) | Skład projektu - projekt | Etapy projektowania projektu

  2. Spotkanie z klientem
  | Dyskusja nad projektem | | Ceny | Kwestionariusz | Umowa i załączniki

  3. Psychologia projektowania wnętrz (opracowania autorskie)


  Układ

  4-5 . Potencjał aranżacyjny mieszkania w różnych krajach |Ściany | Rodzaje ścian i konstrukcji nośnych/nienośnych | Zasady przebudowy mieszkań w różnych krajach| Element prawny| Podział na strefy

 • ergonomia
  6. Podstawy ergonomii

  7. Wybór mebli | Przegląd rynku |
  Układ mebli

  Systemy wbudowane


  8. Projekt kuchni | Ogólne zasady | Ergonomia

  9. Projekt garderoby | Ergonomia

  10. Projekt łazienki | Zasady ogólne | | Wybór hydrauliki | Ergonomia

 • Działające programy komputerowe do rysowania
  Działające programy komputerowe


  Lekcja praktyczna 1,5 godziny osobiście z twórczynią i autorką Szkoły Tatyaną Antonchenko na ZOOM, gdzie wyjaśnia materiał praktyczny i podaje osobiste pliki z własnych projektów, rekomendacje i linki.

  Zadanie
 • Trendy
  11. Trendy w wystroju wnętrz, meblach i wyposażeniu domu | Wystawy w różnych krajach | Zasoby i źródła | Skąd czerpać inspiracje, informacje i jak z nimi pracować |Szukaj pomysłów w obrazach, dziełach sztuki, fotografii reklamowej itp.

  Kolorystyka kosmosu


  12. Kolor we wnętrzu | Nauka o kolorze | Podstawowe zasady | Terapia kolorem - wpływ koloru na człowieka (opracowanie autora) | Kontrast | Sposób sprzeciwu we wnętrzu | Towarzysze | Metoda apelowa


 • Decyzja stylistyczna
  13. Style wnętrz | Książka „Style wnętrz z Tatyaną Antonchenko”
  Związek stylu i architektury. Stylizacja we wnętrzu


  Decor

  14. Tekstylia we wnętrzu | Modele zasłon | Dywany | Sztuka we wnętrzu. Antyki. Zabytkowe wnętrza.

 • Pracuj nad projektem w różnych krajach (w tym online/zdalnie). Projektowanie różnych pomieszczeń
  15 . Projekt łazienki | Ogólne zasady | Wybór hydrauliki | Wybór płytek | Układ płytek |
  Projekt kuchni| Ogólne zasady
  Projekt salonu | Zasady ogólne
  Projekt pokoju dziecięcego | Zasady ogólne
  Projekt sypialni | Zasady ogólne
  Projekt szafy| Zasady ogólne


  Podstawy 3D wyobrażanie sobie. Praca z wizualizatorami Sztuczna inteligencja. Sieci neuronowe.

  Lekcja praktyczna 1,5 godziny osobiście z twórcą i autorką Szkoły Tatyaną Antonchenko na ZOOM, gdzie wyjaśnia praktyczny materiał i podaje osobiste rekomendacje, kontakty, linki.

  Zadanie
 • oświetlenie, ogrzewanie, wentylacja
  16. Ogrzewanie. Grzejniki. Konwektory, Wentylacja i klimatyzacja

  17. Zasady organizacji oświetlenia | Oświetlenie dekoracyjne i techniczne | Tworzenie planu oświetlenia | Obliczenia oświetlenia | Plan gniazd, przełączników i grup przełączających

 • Wykończenie powierzchni
  18. Sufity | Konstrukcje | Materiały dekoracyjne | Dekoracja ścienna | Ściany ciasta | Farba | Tapety | Materiały dekoracyjne |Podłogi | Cokół | drzwi

  Wykonanie projektu konstrukcyjnego

  19. Spis rysunków |Konstrukcja projekt projekt | Teczka dla klienta | Certyfikat odbioru projektu

 • Oszacować. Nadzór architektoniczny (w tym online/zdalny). Teczka.
  Promocja marki
  20. Pracuj z kontrahentami w różnych krajach | Nadzór autorski (w tym online/zdalnie)

  Teczka. Promocja marki. Strona internetowa. Społeczny sieci

  21. Budowanie portfolio | Promocja marki | Tworzenie stron internetowych |Biznes | Inwestycja | Rozwój społeczny sieci | Obraz | Styl | Stan | Etykieta | Udział w międzynarodowych konkursach i wystawach | Udział w ważnych społecznie projektach globalnych | Sieć

  Lekcja praktyczna 1,5 godziny osobiście z twórczynią i autorką Szkoły Tatyaną Antonchenko na ZOOM, gdzie wyjaśnia praktyczny materiał oraz udziela osobistych rekomendacji i kontaktów.


  Zadanie • Obrona projektu dyplomowego
  Obrona i weryfikacja projektów dyplomowych. Projekt dyplomowy jest osobiście sprawdzany i oceniany przez Tatianę Antonczenko.

Międzynarodowy projektant wnętrz z pełnym kosztem kursu

Rejestracja
dla Course International Interior Designer
na rok studiów 2024

REJESTRACJA DO 26 stycznia 2024r
zajęcia rozpoczynają się 29 stycznia 2024 r

Cena ratalna na 3 miesiące
1980 euro
(660 euro miesięcznie)
1380 euro
(460 euro miesięcznie)
Koszt jednej płatności
1300 euro
910 euro
аши выпускники
80% naszych absolwentów z powodzeniem znajdzie pracę w najlepszych pracowniach, część z nich stworzy własny biznes - pracownie projektowe, architektoniczne i dekoratorskie. Piszą artykuły i publikacje, projekty wygrywają konkursy za granicą iw kraju. Kontynuują naukę i uzyskują stopnie naukowe w swoim zawodzie.
Przykładowe dyplomy i wnioski
аши выпускники
80% naszych absolwentów z powodzeniem znajdzie pracę w najlepszych pracowniach, część z nich stworzy własny biznes - pracownie projektowe, architektoniczne i dekoratorskie. Piszą artykuły i publikacje, projekty wygrywają konkursy za granicą iw kraju. Kontynuują naukę i uzyskują stopnie naukowe w swoim zawodzie.
Przykładowe dyplomy i wnioski
 
Wykonane na
Tilda