Szkolenia odbywają się na platformie szkoleniowej znajdującej się na stronie internetowej Szkoły

 
UWAGA! Aby UWIERZYTELNIĆ jakikolwiek międzynarodowy ośrodek (oddział) szkoły Art & Design Life w dowolnym miejscu na świecie, wyślij e-mail na adres artdesignlife.school@gmail.com lub WhatsApp, Telegram +44 7367 899 788, +48883888495, +33749532888 . Firma nie ponosi odpowiedzialności za transakcję dokonaną bez weryfikacji AUTENTYCZNOŚCI jakiegokolwiek międzynarodowego centrum (oddziału)
Szkoła Art & Design Life.
ODDZIAŁ W WARSZAWIE
Na tym praktycznym kursie nie będziesz tracić czasu i energii na coś, co nie ma nic wspólnego z realiami zawodu!

Kurs międzynarodowy
projektant wnętrz

ODDZIAŁ B
WARSZAWA
Na tym praktycznym kursie nie będziesz tracić czasu i energii na coś, co nie ma nic wspólnego z realiami zawodu!

Kurs międzynarodowy
projektant wnętrz

Życie artystyczne i projektowe - szkoła!
Szkoła Art & Design Life
Jest to międzynarodowe centrum przygotowania specjalistycznego kształcenia i zaawansowanego szkolenia w dziedzinie projektowania i sztuki. Poprawia również edukację przeduniwersytecką w zakresie projektowania i sztuki.

Zapewniamy unikalne podejście do nauczania studentów niezbędnych umiejętności praktycznych, technicznych, intelektualnych i innowacyjnych w zakresie projektowania i sztuki. Uzupełnienie wiedzą z zakresu astrologii, psychologii i innymi umiejętnościami intelektualnymi, duchowymi i innowacyjnymi niezbędnymi do pełnoprawnej pracy z otaczającą przestrzenią.

Stwarzamy możliwości pozyskiwania wiedzy do generowania nowatorskich pomysłów w zakresie ochrony i rozwoju dziedzictwa historycznego, odnowy dziedzictwa we współczesnych realiach oraz adaptacji obiektów zabytkowych do współczesnych potrzeb.

Fałszywy nauczyciel to nauczyciel, który nie robi tego, czego uczy.
Prawdziwy prawdziwy nauczyciel - codziennie wykonuje swoją pracę!

Robert Kiyosaki


Dla kogo
_________________________________
Kursy prowadzone są w języku polskim, angielskim, francuskim, rosyjskim. Przeznaczony także dla osób rosyjskojęzycznych mieszkających w Wielkiej Brytanii, Polsce, Francji i innych krajach europejskich oraz innych krajach świata, które chciałyby otrzymać międzynarodowy dyplom/certyfikat w Wielkiej Brytanii i Europie w zakresie projektowania wnętrz.

Przy całej popularności kształcenia w zakresie projektowania jest to pierwszy adekwatny kurs spełniający współczesne wymagania innowacyjne i trendy branżowe, którego autorem jest praktykujący, odnoszący sukcesy i doświadczony projektant. Zdobędziesz praktyczną wiedzę, jakiej nie daje żadna instytucja edukacyjna.
Ten kurs to coś więcej niż staż, zdobywanie instrukcji krok po kroku, jasnej wiedzy i umiejętności, szablonów dokumentów, aplikacji, ustawień programu, kontaktów, linków i innych unikalnych informacji krok po kroku od profesjonalnego, praktykującego mentora.
Na kursie studenci rozważają głównie praktyczne, teoretyczne, techniczne i innowacyjne aspekty tworzenia projektów wnętrz na rynku międzynarodowym, opracowywanie koncepcji, studiowanie stylów i nowoczesnych trendów w projektowaniu, a także pełną analizę specyfiki pracy online/zdalnej.
Nasze kursy są jedyne w swoim rodzaju, podczas których osoby rosyjskojęzyczne mogą uzyskać międzynarodowy dyplom/certyfikat projektowy w Europie, studiując w języku rosyjskim, od nauczycieli o podobnej mentalności i szczególnym, unikalnym międzynarodowym doświadczeniu, z naciskiem na europejskie podejście.
Szkoła jest zarejestrowana w Warszawie,
posiada wszystkie niezbędne zezwolenia na działalność na terenie UE.
Nr 2.14/00310/2019 w rejestrze placówek oświatowych w Polsce
(Rejestr Instytucji Szkoleniowych (RIS) w Polsce)
_______________________________________________________________________________

Szkoła jest zarejestrowana w Londynie,
posiada wszystkie niezbędne zezwolenia na prowadzenie działalności w Wielkiej Brytanii.
_______________________________________________________________________________

Szkoła jest zarejestrowana w Paryżu,
posiada wszystkie niezbędne zezwolenia do prowadzenia działalności na terenie Francji.
Akredytacja i uznanie
Programy edukacyjne w „Art & Design Life school” są akredytowane
Grupa CPD w Wielkiej Brytanii.
PRAGA, 25 marca 2020 r

Programy edukacyjne szkoły Art & Design Life posiadają akredytację / certyfikat jakości zgodnie ze standardami UE przez Europejskie Stowarzyszenie Nauczycieli Uniwersyteckich HISTES (Hamburg).

Działania certyfikacyjne HiSTES oparte są na Międzynarodowych Standardach Klasyfikacji Edukacji ISCED (ISCED) opracowanych przez Organizację Narodów Zjednoczonych (OSN), oficjalnie przyjętych przez Konferencję Generalną UNESCO i Europejska baza kwalifikacji EQF, która jest zintegrowana z systemem edukacji wszystkich państw członkowskich UE.

Czytaj więcej.

Do dyplomów i certyfikatów wydanych przez naszą szkołę Art & Design Life oraz HISTES i poświadczonych notarialnie można opcjonalnie uzyskać apostille lub super legalizację.

Nauczanie w szkole International Design School Art & Design Life spełnia standardy określone przez International Association of Interior Designers IIDA (USA, Chicago).
Nasza Szkoła jest członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Projektantów Wnętrz IIDA więcej

Opinie studentów
Recenzje tekstowe można przeglądać i pozostawiać tutaj. Recenzje wideo można również przesyłać e-mailem: artdesignlife.school@gmail.com. Wszystkie recenzje wideo tutaj.
KURS PODSTAWOWY MIĘDZYNARODOWY PROJEKTANT WNĘTRZ NIE JEST AKTUALNIE DOSTĘPNY

ZOBACZ poniższe informacje NASZ AKREDYTOWANY KURS „Międzynarodowy Projektant Wnętrz” w naszych oddziałach w Warszawie, Paryżu i Londynie

Zobacz najbliższe kursy na stronach internetowych naszych międzynarodowych ośrodków (oddziałów)

Nasza Szkoła i programy Szkoły zostały akredytowane / certyfikowane zgodnie z normami i standardami UE przez Europejskie Stowarzyszenie Uniwersytetów i Nauczycieli, które opiera się na międzynarodowych standardach klasyfikacji edukacji opracowanych przez Organizację Narodów Zjednoczonych, oficjalnie przyjęty przez Konferencję Generalną UNESCO i Europejska baza kwalifikacji EQF, która jest zintegrowana z systemem edukacji wszystkich państw członkowskich UE.

Programy edukacyjne w „Art & Design Life school” są akredytowane
Grupa CPD w Wielkiej Brytanii.

Wszyscy nasi studenci otrzymają międzynarodowe dyplomy i certyfikaty uznawane na całym świecie.

W przypadku dyplomów i zaświadczeń wydanych przez naszą Szkołę i poświadczonych notarialnie można opcjonalnie uzyskać apostille lub superlegalizację.

Informacje o wydanych certyfikatach przesyłane są do wiodących agencji i pracodawców we wszystkich krajach UE, w USA i Kanadzie.

Oferujemy naukę nowego, odnoszącego sukcesy, wysoko płatnego zawodu „Międzynarodowy projektant wnętrz”,
które zawsze będą aktualne, dopóki ludzie będą żyć, tworzyć swoje domy, rodziny, budować swoje biznesy.

Zawód, który jest poszukiwany zawsze i wszędzie, w każdych okolicznościach iw dowolnym formacie, offline i online, a nawet w wirtualnej rzeczywistości - będziesz poszukiwanym specjalistą!

Oferujemy unikalną metodologię i format edukacji, który może otrzymać każdy z dowolnego miejsca na świecie.
http://artdesignlife.warszawa.pl/
http://artdesignlife.paris/
 
Wykonane na
Tilda